A Biatorbágyi Kábeltv Kft "Biatv" csatornáján vetített műsorok

2020.11.10 KEDD

10:00 - Ian Siegal koncert

18:00 - Portré -
Kanakisz Lefter,
Testvérvárosaink- KITI

2020.11.11 SZERDA

10:00 - XX. Fúvószenekari és
tánctalálkozó

18:00 - Jani B(l)ack Blues
koncert Biatorbágy

2020.11.12 CSÜTÖRTÖK

10:00 - Jimi Taylor koncert

18:00 - Városünnep testvérvárosokkal
2019

2020.11.13 PÉNTEK

10:00 - Portré-
Horváth Imre

18:00 - Latin varázs

2020.11.14 SZOMBAT

10:00 - RackaJam koncert

18:00 - Énekszóval, muzsikával!
népdalkörök és citerazenekarok
találkozója

2020.11.15 VASÁRNAP

10:00 - Veterán motorkerékpárral
Fekete Afrikában
Szirmai Gábor afrikai élményei

18:00 - Ripoff Raskolnikov, Szabó Tamás,
Fekete Jenő koncert

2020.11.16 HÉTFŐ

10:00 - Redneck Roadkill koncert

18:00 - Gyergyóremetei falunapok
2019

2020.11.17 KEDD

10:00 - Budapestr retró
életképek a 60-as, 70-es évekből
1.rész

18:00 - Magyar Császári Pillanatművek
koncert

2020.11.18 SZERDA

10:00 - Creadence Clearwater
Reborn Tribute koncert

18:00 - Portré -
Kanakisz Lefter,
Testvérvárosaink- KITI

2020.11.19 CSÜTÖRTÖK

10:00 - Gyermekszínjátszó Találkozó
Biatorbágyon

18:00 - Beaux Jaxon Band koncert

2020.11.20 PÉNTEK

10:00 - The Shenanigans koncert

18:00 - Hangverseny Leopold és
Wolfgang Amadeus műveiből
közreműködnek a PMAMI tanárai

2020.11.21 SZOMBAT

10:00 - Rendhagyó óra Éles Gáborral

18:00 - Zongorista Találkozó

2020.11.22 VASÁRNAP

10:00 - Portré - dr. Asztalos lászló,
Verbunk

18:00 - Török Ádám koncert

2020.11.23 HÉTFŐ

10:00 - BayPass koncert

18:00 - Gyergyóremetei falunapok
2019

2020.11.24 KEDD

10:00 - Budapestr retró
életképek a 60-as, 70-es évekből
2.rész

18:00 - Ian Siegal koncert

2020.11.25 SZERDA

10:00 - Rugó zenekar koncert

18:00 - In memoriam
Portré - Schnaider László
Herceghalom volt polgármestere

2020.11.26 CSÜTÖRTÖK

10:00 - Portré-Makranczi László

18:00 - G.U.P project koncert

2020.11.27 PÉNTEK

10:00 - Kyru Gotta Humble Band,
Nemes Zoltán koncert

18:00 - Mente Folk
30. éves Jubileumi koncert

2020.11.28 SZOMBAT

10:00 - Szirmai Gábor kalandjai
Szudánban 1. rész

18:00 - Jack Cannon Blues Band
koncert

2020.11.29 VASÁRNAP

10:00 - Fekete Jenő és barátai

18:00 - Városünnep testvérvárosokkal
2019

2020.11.30 HÉTFŐ

10:00 - Szirmai Gábor kalandjai
Szudánban 2. rész

18:00 - JBB koncert

2020.12.01 KEDD

10:00 - Éles Gábor Trió
koncert

18:00 - Portré - Győrik Ferenc

2020.12.02 SZERDA

10:00 - Budapestr retró
életképek a 60-as, 70-es évekből
1.rész

18:00 - Cool Water koncert

2020.12.03 CSÜTÖRTÖK

10:00 - Creadence Clearwater
Reborn Tribute koncert

18:00 - Énekszóval, muzsikával!
népdalkörök és citerazenekarok
találkozója

2020.12.04 PÉNTEK

10:00 - Magyar Korridor Varso 1944,
Szirmai Gábor előadása a közelmúlt
elfelejtett technikai emlékeiről

18:00 - Garda Benko duó koncert

2020.12.05 SZOMBAT

10:00 - ZZ TAP Tribute Band
koncert

18:00 - Pest Megyei Kupa-döntő
Viadukt SE - Péceli SSE

2020.12.06 VASÁRNAP

10:00 - Portré-
Güttler Károly,
Dr. Kelemen Gáspár

18:00 - Zongorista Találkozó

2020.12.07 HÉTFŐ

10:00 - Redneck Roadkill koncert

18:00 - Kereszthegy
Így készült: Kereszthegy

2020.12.08 KEDD

10:00 - Budapestr retró
életképek a 60-as, 70-es évekből
2.rész

18:00 - RackaJam koncert