A Biatorbágyi Kábeltv Kft "Biatv" csatornáján vetített műsorok

 


 

 

2020.03.01 VASÁRNAP

10:00 - Énekszóval, muzsikával!
népdalkörök és citerazenekarok
találkozója

18:00 - Mojo Workings
koncert

2020.03.02 HÉTFŐ

10:00 - Budapestr retró
életképek a 60-as, 70-es évekből
2.rész

18:00 - Ian Siegal koncert

2020.03.03 KEDD

10:00 - Historia koncert

18:00 - Mente Folk
30. éves Jubileumi koncert

2020.03.04 SZERDA

10:00 - Portré-Makranczi László

18:00 - G.U.P project koncert

2020.03.05 CSÜTÖRTÖK

10:00 - Kiss Zoli és barátai
koncert

18:00 - 19. Gyergyóremetei falunapok
1. rész

2020.03.06 PÉNTEK

10:00 - Magyar Korridor Varso 1944,
Szirmai Gábor előadása a közelmúlt
elfelejtett technikai emlékeiről

18:00 - Kórustalálkozó
Herceghalomban 2019

2020.03.07 SZOMBAT

10:00 - Zongorista Találkozó

18:00 - 19. Gyergyóremetei falunapok
2. rész

2020.03.08 VASÁRNAP

10:00 - Portré - Győrik Ferenc

18:00 - Garda Benko duó koncert

2020.03.09 HÉTFŐ

10:00 - Jack Cannon Blues Band
koncert

18:00 - 19. Gyergyóremetei falunapok
3. rész

2020.03.10 KEDD

10:00 - Gyermekszínjátszó Találkozó
Biatorbágyon

18:00 - Török Ádám és a Big Muflon koncert

2020.03.11 SZERDA

10:00 - Station U2 Tribute Band koncert

18:00 - Kereszthegy
Így készült: Kereszthegy

2020.03.12 CSÜTÖRTÖK

10:00 - Portré-
Güttler Károly,
Dr. Kelemen Gáspár

18:00 - Pribojszki Mátyás Trió
koncert

2020.03.13 PÉNTEK

10:00 - ZZ TAP Tribute Band koncert

18:00 - Portré -
Kanakisz Lefter,
Testvérvárosaink- KITI

2020.03.14 SZOMBAT

10:00 - XX. Fúvószenekari és
tánctalálkozó

18:00 - Cool Water koncert

2020.03.15 VASÁRNAP

10:00 - Magyar Császári Pillanatművek
koncert

18:00 - Portré - Dr. Kerkovits Gábor

2020.03.16 HÉTFŐ

10:00 - Budapestr retró
életképek a 60-as, 70-es évekből
1.rész

18:00 - Latin varázs

2020.03.17 KEDD

10:00 - Kórustalálkozó
Herceghalomban 2019

18:00 - Városünnep testvérvárosokkal
2019

2020.03.18 SZERDA

10:00 - Magyar Korridor Varso 1944,
Szirmai Gábor előadása a közelmúlt
elfelejtett technikai emlékeiről

18:00 - JBB koncert

2020.03.19 CSÜTÖRTÖK

10:00 - Kiss Zoli és barátai
koncert

18:00 - Portré - dr. Asztalos lászló,
Verbunk

2020.03.20 PÉNTEK

10:00 - Portré-
Köllő Attila

18:00 - Éliás Junior koncert

2020.03.21 SZOMBAT

10:00 - Garda Benko duó koncert

18:00 - Mente Folk
30. éves Jubileumi koncert

2020.03.22 VASÁRNAP

10:00 - Portré
dr. Palovics Lajos
1.rész

18:00 - Jack Cannon Blues Band
koncert

2020.03.23 HÉTFŐ

10:00 - Budapestr retró
életképek a 60-as, 70-es évekből
2.rész

18:00 - Mojo Workings
koncert

2020.03.24 KEDD

10:00 - Portré
dr. Palovics Lajos
2.rész

18:00 - Ian Siegal koncert

2020.03.25 SZERDA

10:00 - The Shenanigans koncert

18:00 - Kereszthegy
Így készült: Kereszthegy

2020.03.26 CSÜTÖRTÖK

10:00 - Rendhagyó óra Éles Gáborral

18:00 - Jani B(l)ack Blues
koncert

2020.03.27 PÉNTEK

10:00 - Tenderfoot,
Kodachrome band koncert

18:00 - Portré - Győrik Ferenc

2020.03.28 SZOMBAT

10:00 - Zongorista Találkozó

18:00 - Jimi Taylor koncert

2020.03.29 VASÁRNAP

10:00 - Redneck Roadkill koncert

18:00 - Magyar Császári Pillanatművek
koncert

2020.03.30 HÉTFŐ

10:00 - Szirmai Gábor kalandjai
Szudánban 1. rész

18:00 - Éles Gábor Trió
koncert

2020.03.31 KEDD

10:00 - Kyru Gotta Humble Band
koncert

18:00 - Gyermekszínjátszó Találkozó
Biatorbágyon

2020.04.01 SZERDA

10:00 - Szirmai Gábor kalandjai
Szudánban 2. rész

18:00 - Creadence Clearwater
Reborn Tribute koncert

2020.04.02 CSÜTÖRTÖK

10:00 - Latin varázs

18:00 - Fúvószenekari és
tánctalálkozó

2020.04.03 PÉNTEK

10:00 - Portré -
Kanakisz Lefter,
Testvérvárosaink- KITI

18:00 - Station U2 Tribute Band koncert