A Biatorbágyi Kábeltv Kft "Biatv" csatornáján vetített műsorok

 


 

 

2020.01.01 SZERDA

10:00 - Gyermekszínjátszó Találkozó
Biatorbágyon

18:00 - Kórustalálkozó
Herceghalomban 2019

2020.01.02 CSÜTÖRTÖK

10:00 - Baypass project,
Fekete Jenő koncert

18:00 - In memoriam
Portré - Schnaider László
Herceghalom volt polgármestere

2020.01.03 PÉNTEK

10:00 - Portré-
Güttler Károly,
Dr. Kelemen Gáspár

18:00 - Körlet Pub
Station U2 Tribute Band koncert

2020.01.04 SZOMBAT

10:00 - Old Man's Music Pub
Jani B(l)ack Blues koncert

18:00 - Rendhagyó óra Éles Gáborral

2020.01.05 VASÁRNAP

10:00 - Veterán motorkerékpárral
Fekete Afrikában
Szirmai Gábor afrikai élményei

18:00 - G.U.P project koncert

2020.01.06 HÉTFŐ

10:00 - Török Ádám koncert

18:00 - Portré-
Varga Péter Piusz

2020.01.07 KEDD

10:00 - Budapestr retró
életképek a 60-as, 70-es évekből
1.rész

18:00 - Éliás Junior koncert

2020.01.08 SZERDA

10:00 - Garda Benko duó koncert

18:00 - Kereszthegy
Így készült: Kereszthegy

2020.01.09 CSÜTÖRTÖK

10:00 - Portré
Laczkó-Albert Elemér
Gyergyóremete Polgármestere

18:00 - Cool Water koncert

2020.01.10 PÉNTEK

10:00 - Historia,
Kyru Gotta Humble Band
koncert

18:00 - Városünnep testvérvárosokkal 2019

2020.01.11 SZOMBAT

10:00 - Portré-
Köllő Attila

18:00 - Beaux Jaxon Band koncert

2020.01.12 VASÁRNAP

10:00 - Creadence Clearwater
Reborn Tribute koncert

18:00 - Énekszóval, muzsikával!
népdalkörök és citerazenekarok
találkozója

2020.01.13 HÉTFŐ

10:00 - Szirmai Gábor kalandjai
Szudánban 1. rész

18:00 - Tenderfoot,
Kodachrome band koncert

2020.01.14 KEDD

10:00 - Rockin' Chair Band,
Borbély Műhely koncert

18:00 - Portré-
Horváth Imre

2020.01.15 SZERDA

10:00 - Szirmai Gábor kalandjai
Szudánban 2. rész

18:00 - Zongorista Találkozó

2020.01.16 CSÜTÖRTÖK

10:00 - Relax Lite koncert

18:00 - Portré -
Kanakisz Lefter,
Testvérvárosaink- KITI

2020.01.17 PÉNTEK

10:00 - Budapestr retró
életképek a 60-as, 70-es évekből
2.rész

18:00 - Ian Siegal koncert

2020.01.18 SZOMBAT

10:00 - Magyar Császári Pillanatművek
koncert

18:00 - Rendhagyó óra Éles Gáborral

2020.01.19 VASÁRNAP

10:00 - Portré - Kiss Baranyi Sándor

18:00 - Kórustalálkozó
Herceghalomban 2019

2020.01.20 HÉTFŐ

10:00 - Kyru Gotta Humble Band,
Historia koncert

18:00 - Portré
dr. Palovics Lajos
1.rész

2020.01.21 KEDD

10:00 - Magyar Korridor Varso 1944,
A rendíthetetlen ólomkatona

18:00 - Török Ádám koncert

2020.01.22 SZERDA

10:00 - Garda Benko duó koncert

18:00 - Portré
dr. Palovics Lajos
2.rész

2020.01.23 CSÜTÖRTÖK

10:00 - Hangverseny Leopold és
Wolfgang Amadeus műveiből
közreműködnek a PMAMI tanárai

18:00 - Station U2 Tribute Band koncert

2020.01.24 PÉNTEK

10:00 - Portré-Makranczi László

18:00 - Zongorista Találkozó

2020.01.25 SZOMBAT

10:00 - Garda Benko duó koncert

18:00 - Portré
dr. Palovics Lajos
2.rész

2020.01.26 VASÁRNAP

10:00 - Hangverseny Leopold és
Wolfgang Amadeus műveiből
közreműködnek a PMAMI tanárai

18:00 - Station U2 Tribute Band koncert

2020.01.27 HÉTFŐ

10:00 - Budapestr retró
életképek a 60-as, 70-es évekből
1.rész

18:00 - Latin varázs