A Biatorbágyi Kábeltévé Kft. a hívásvégződtetési forgalmi szolgáltatását nem közvetlenül, saját interfészén keresztül, hanem a Netfone Kft. összekapcsolási pontján keresztül nyújtja.

 

Netfone Kft. elérhetőségei:
Netfone Távközlési Szolgáltató Kft.
Székhely: 1026 Budapest, Gárdonyi Géza u. 62.
Iroda: 1119 Budapest, Petzvál József u. 31-33.
Cégjegyzékszám: 01-09-886735
Adószám: 14054349-2-41
Bankszámlaszám: 10102086-04288900-01003009
Telefonszám (Titkárság): +36-1-878-1814
Email: info@netfone.hu

www.netfone.hu

A Biatorbágyi Kábeltévé Kft. hívásvégződtetési szolgáltatására vonatkozó díja,
2018. július 1 -től

A Biatorbágyi Kábeltévé Kft. a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Elnökének PC/27174-33/2017 számú határozata alapján a „Hívásvégződtetés egyedi, nyilvános helyhez kötött telefonhálózatban” megnevezésű piacon jelentős piaci erővel rendelkező szolgáltatónak minősül, ezért az átláthatóság kötelezettség teljesítése érdekében a jelen honlapon közzéteszi a hívásvégződtetési szolgáltatás nyújtására vonatkozó feltételeit, valamint az alkalmazott hívásvégződtetési díjait.

A Biatorbágyi Kábeltévé Kft. 2018. július 1-től alkalmazott hívásvégződtetés forgalmi szolgáltatásra vonatkozóan megállapított díj napszaktól függetlenül

0,26 Ft/perc

amennyiben a végződtetett hívás az Európai Unió, illetve az Európai Gazdasági Térség területén belülről érkezik
(a hívó fél számának A-szám országkódja az Európa Gazdasági Térség valamely tagállamának országkódja)

A Biatorbágyi Kábeltévé Kft. a hívásvégződtetési  forgalmi  szolgáltatását  nem  közvetlenül  saját hálózati  interfészén  keresztül,  hanem  a Netfone Telecom Távközlési és Szolgáltat Kft. összekapcsolási  pontján keresztül nyújtja.

Összekapcsolódási pont adatai

  • a. A Netfone Telecom Kft. összekapcsolási pont földrajzi helye:
    • BIX 1132 Budapest Victor Hugo u. 18-22
  • b. A Netfone Telecom Kft. összekapcsolásra felajánlott interfész adatai:
    • SÍP kapcsolat
    • Fizikai kapcsolat: Optikai csatlakozó: Duplex LC
    • Protokoll: IEEE 802.3z
    • Protokoll: SIP rfc 3261
    • optikai IEEE 802.3z 1000BASE-LX single mode
    • Duplex patch cord with 4 x LC/UPC connectors

Biatorbágy,  2018.07.01

Biatorbágyi Kábeltévé Kft.